ГлавнаяАнонсы

«Пресресбрифінг з нагоди старту україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» та інформаційної кампанії «365 днів турботи»

Завтра, 4 червня, відбудеться  пресресбрифінг з нагоди старту україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» та інформаційної кампанії «365 днів турботи». Початок об 11:00

Онлайн-трансляція за посиланням.

 

 

Дніпропетровська область – один з п’яти цільових регіонів, де впроваджується проєкт. Комунальне підприємство «Обласний центр громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради», є стратегічним партнером проєкту, зацікавлений у ефективній його реалізації в області та готовий надавати підтримку.

 

Україно-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я” реалізується, щоб зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності українців від неінфекційних захворювань (НІЗ). В Україні вони є причиною 84% усіх смертей. Щоб уникнути ускладнень, пов’язаних із COVID-19 та неінфекційними захворюваннями, проєкт «Діємо для здоров’я» створив кампанію “365 днів турботи” про те, як можна піклуватися про людей старшого віку з користю для їхнього здоров’я у період пандемії.

 

 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook