ГлавнаяПроисшествия/Криминал

По одному з населених пунктів Криворізького району окупанти гатили касетними боєприпасами: розпочато провадження

28 березня 2022 року збройні сили РФ здійснили реактивний артилерійський обстріл системою залпового вогню «Торнадо-С» одного з населених пунктів Криворізького району Дніпропетровської області. Чотири ракети були оснащені забороненими касетними боєприпасами. За фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України) Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні. Про це повідомляють у прес-службі Офісу Генпрокурора України.

В ході огляду місця подій правоохоронцями та працівниками вибухотехнічної служби виявлено та вилучено фрагменти ворожих ракет.

Повна інформація щодо постраждалих та пошкодженої інфраструктури уточнюється. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.

«Вказані дії РФ становлять пряму загрозу життю й здоров’ю мирного населення, суперечать нормам міжнародного гуманітарного права, а саме конвенції про заборону касетної зброї.

Прокурори продовжують вживати всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил Російської Федерації», – йдеться у повідомленні.

Також в Офісі Генпрокурора України нагадали, якщо ви стали свідком воєнного злочину РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook