Розбещували і ґвалтували неповнолітніх, продаючи порнографію в Інтернеті: на Дніпропетровщині засудили злочинне угруповання

Кримінальні правопорушення викрили співробітники управління протидії кіберзлочинам Дніпропетровщини спільно зі слідчим управлінням обласної поліції під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури. У січні минулого року правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували матеріали до суду.  Про це повідомили у прес-службі Національної поліції України.

Двоє організаторів разом із чотирма спільниками розбещували і ґвалтували неповнолітніх та створювали з їхньою участю порнографічні матеріали. Відзнятий протиправний контент продавали в Інтернеті. Серед причетних до злочинів були жінки, які примушували до такої діяльності власних дітей. Під час слідства працівники поліції встановили шістьох постраждалих осіб, яким було від 3 до 9 років на момент скоєння відносно них злочинів.

«Суд закінчив розгляд кримінальних проваджень, відкритих за ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення організованою групою), ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування), ч. 3 ст. 153 (Сексуальне насильство), ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) та ч. 4, 5 за ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів)»,- йдеться у повідомлені.

Організаторів засуджено на 12 та 14 років позбавлення волі. Співучасників – від 5 до 13 років ув’язнення.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook