У Дніпрі затримали чоловіків, які намагалися продати гуманітарну допомогу на суму понад 1 млн 350 тисяч гривень

За розкрадання гуманітарної допомоги на суму понад 1 млн 350 тисяч гривень поліцейські Дніпропетровщини затримали учасників злочинного угрупування. Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Дніпропетровської області.

Двоє мешканців м. Дніпра були затримані під час спроби продати гуманітарну допомогу, призначену для надання військовим та жертвам російської агресії.

 «16 червня відбулися обшуки, в ході яких  за місцем мешкання фігурантів, вантажному й легковому автомобілях, а також у складському приміщенні у м. Кам’янське, були виявлені консерви та харчові продукти загальною вагою понад 13 тонн,  призначені  для надання гуманітарної допомоги»,- йдеться у повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 201-2 Кримінального кодексу України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги). В рамках відкритого кримінального провадження призначені додаткові обшуки, проводиться збір доказів та встановлюються всі причетні до злочину особи. Наразі одного із зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook