ГлавнаяПроисшествия/Криминал

Вгатило так, що аж двері в хату відчинилися: місцевий про ракетну атаку на агропідприємство у Синельниківському районі

Гігантська вирва, понівечене зерносховище. Такі наслідки ракетної атаки на одне з агропідприємств Синельниківського району. «Приліт» стався пообіді 21 вересня. Нині там підраховують збитки та намагаються хоч щось відновити. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 

«Практично на наших очах все сталося, якраз сюди їхали. Всі вікна вилетіли, дах зруйновано. Будівля вже не придатна до використання. Головне, що ніхто не постраждав», – зазначив директор постраждалого агропідприємства Володимир. 

Він каже, по усій території господарства знаходять уламки від ворожої ракети. На місці «прильоту» вирва 10 метрів у діаметрі та майже 5 завглибшки. Фермер додає, агресор свідомо б`є по цивільним об’єктам і тероризує мирних людей.

«Почув свист, через декілька секунд стався потужний вибух. Вгатило дуже гучно. Аж двері в хату відчинилися. Вдалині виднівся стовп чорного диму», – згадує місцевий мешканець Віктор. 

Чоловік розповів, що уламки від ворожої ракети долетіли аж до його подвір`я. На щастя, нічого не пошкодили. Попри все Віктор  упевнений, що збройні сили не дадуть загарбникам жодного шансу. А ще вірить у перемогу України.

Агресор завдав удару по Синельниківському району у середу, 21 вересня. Поцілили по сільгосппідприємству та інфраструктурному об’єкту.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook