Служба безпеки України викрила діяльність прихильниці рашизму, яка систематично поширювала дезінформацію про Збройні Сили України та підпалювала міжнаціональну ворожнечу на території Дніпропетровщини. Про це повідомили у прес-службі СБУ.
![](https://i.most-dnepr.info/057/39/653a2bc9d4b05.jpeg)
Згідно із зібраною доказовою базою, фігуранткою цієї справи є мешканка Новомосковського району, яка є власницею інтернет-магазину з продажу парфумерно-косметичної продукції. Паралельно зі своєю комерційною діяльністю, вона активно розповсюджувала фейкову інформацію, спрямовану на дискредитацію діяльності ЗСУ в регіоні.
![](https://i.most-dnepr.info/070/47/653a2bd6cb87b.jpeg)
Деструктивний контент у вигляді фейкових повідомлень та коментарів «блогерка» публікувала у різних соцмережах. Крім цього, вона у своїх розмовах з оточуючими називала «російськими» декілька мегаполісів на півдні та сході України, і ображала національну гідність мешканців різних регіонів нашої держави.
![](https://i.most-dnepr.info/086/04/653a2be67a25e.jpeg)
Лінгвістична експертиза підтвердила факти незаконної діяльності зловмисниці. Під час обшуків за місцем її проживання виявлено комп’ютерну техніку та мобільний телефон із доказами злочинних дій.
![](https://i.most-dnepr.info/097/24/653a2bf16304c.jpeg)
«Наразі, фігурантці повідомлено про підозру за ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками)»,- йдеться у повідомленні.
Матеріали провадження зараз направлені до суду, де зловмисниці може бути призначено покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.