По Синельниківщині ворог поцілив ракетою. Увесь день атакував й Нікопольщину. Застосував дрони-камікадзе та артилерію. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/065/06/65b958773109d.jpeg)
Ракета поцілила на територію приватного домоволодіння. Частково зруйнований житловий будинок. Пошкоджена ще 31 оселя. Потрощені кілька господарських споруд. Зачепило гараж та лінію електропередач. Люди вціліли.
![](https://i.most-dnepr.info/076/41/65b958828968b.jpeg)
На Нікопольщині під удар потрапили райцентр, Марганецька та Покровська сільська громади. Постраждав 65-річний чоловік.
![](https://i.most-dnepr.info/091/06/65b95891077b9.jpeg)
Понівечені дитсадок, ліцей, магазин. А ще – майже три десятки приватних будинків. Одна господарська споруда знищена, ще 14 – понівечені. Побиті авто, газогони, лінії електропередач. Загинули 25 голів свійської птиці.
![](https://i.most-dnepr.info/098/18/65b95898d75c6.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/105/46/65b9589fbae89.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/111/23/65b958a5da968.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/118/29/65b958acb4cd9.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/126/56/65b958b4066d9.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/007/42/65b958bc57ee5.jpeg)