Понад півтора десятка атак за день – на Нікопольщину. Райцентр, Мирівську та Покровську громади. Ворог обстрілював з артилерії та бив дронами-камікадзе. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/037/56/663c203c5822a.jpeg)
Пошкоджені 12 осель, 6 господарських споруд. Понівечений інфраструктурний об’єкт. Зайнялася споруда приватного підприємства – вогонь рятувальники загасили. Зачепило авто, лінії електропередач та газогін.
![](https://i.most-dnepr.info/054/11/663c204d92d0e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/063/53/663c20567e296.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/071/07/663c205e08b1a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/084/46/663c206b258f3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/104/19/663c207f900d3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/119/29/663c208e9da8e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/005/43/663c209b3a133.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/012/59/663c20a2da051.jpeg)
Минулося без загиблих і постраждалих.
Надвечір оборонці неба збили над областю ворожу ракету. Через падіння уламків виникли пожежі. Їх приборкали.