Вночі російська армія масовано атакувала Дніпро дронами. Сталося декілька пожеж, які рятувальники приборкали. Постраждали троє людей – 48-річний чоловік і дві жінки 75 та 78 років. Всім допомогу надали на місці. Є й чимало руйнувань у житловому секторі. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

У місті понівечені підприємства, освітній і культурний заклади, більше десятка багатоповерхівок. Понад 60 легковиків побиті, ще кілька – знищені. Зачепило й 2 вантажівки.

На місцях працюють всі служби. Залучені благодійники, які видають будівельні матеріали. Комунальники прибирають територію.



Нікопольщину агресор тероризував дронами-камікадзе та артилерією. Бив по райцентру, Покровській, Марганецькій і Червоногригорівській громадах.

Постраждала 30-річна жінка. Лікуватиметься амбулаторно. Пошкоджені багатоквартирний та приватний будинки, інфраструктура, АЗС, авто.

Захисники неба знищили в області 6 БпЛА.
