ГлавнаяОбщество

Київстар, Vodafone Україна та lifecell розширили мережу 4G у київському метро

Київстар, Vodafone Україна та lifecell розширили мережу 4G у київському метро

Тепер мобільним інтернетом четвертого покоління можна скористатися ще на 6 станціях київського метро та у тунелях між ними: Університет, Театральна, Контрактова та Поштова площі, Майдан Незалежності та Золоті Ворота. Всього ж 4Gзараз працює на 15 станціях із 46 підземних. Про це повідомляє пресс-служба Київстар.

Запуск 4G у метро відбувається поетапно. До кінця серпня мобільні оператори разом з партнером – компанією Huawei – планують запустити 4G ще на 7 станціях: Хрещатик, Площа Льва Толстого, Олімпійська, Палац Україна та Палац спорту, Кловська та Печерська. А всі станції метро – до кінця цього року.

За даними операторів, з моменту запуску 4G на перших станція, разом абоненти використали більше 50 терабайтів мобільного інтернету. Цікаво, що цього обсягу трафіку вистачить, наприклад, на 7 років безперервного перегляду відео у HD-якості.

Нагадаємо, що 4G на першій станції метро – Академмістечко – Київстар, Vodafone Україна та lifecell запустили у березні, а ще на 8-ми станціях у липні. Для роботи 4G в «підземці» оператори використовують спільне обладнання, але власні частоти у відповідно до ліценцій. Частоти використовуються у двох діапазонах: 1800 МГц та 2600 МГц, що дозволяє забезпечити кращу якість та швидкість мобільного інтернету.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook