ГоловнаCуспільство

У профтехах області облаштують 4 нові навчально-практичні центри

У профтехах області облаштують 4 нові навчально-практичні центри

Сучасні майстерні з новітнім обладнанням та технікою облаштують у 4-х закладах профтехосвіти області: Кривому Розі, Кам’янському та селі Олександрівка Покровського району. На створення нових навчально-практичних центрів виділили 8,6 млн грн державної субвенції. 

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. 

«Нині в області вже успішно діють 7 навчально-практичних центрів. У таких осередках проводять заняття для учнів профтехів. А ще – підвищують кваліфікацію робітники підприємств, проходять стажування педпрацівники інших закладів, – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Завдякирішенню Уряду в регіоні з’являться ще 4 сучасні майстерні. Всі вони – для підготовки фахівців у найбільш витребуваних робочих професіях».   

У нових навчально-практичних центрах набуватимуть навичок та відточуватимуть майстерність верстатники, токарі, фрезерувальники, електрогазозварники, трактористи-машиністи, електрослюсарі та електромонтери. 

Такі майстерні облаштують у вищому професійному училищі № 75 Покровського району, Кам’янському вищому професійному училищі та двох закладах Кривого Рогу:  професійному гірничо-технологічному ліцеї, центрі професійної освіти металургії та машинобудування. 

Загалом у різних куточках України створять 53 нові навчально-практичні центри. На це Уряд виділив 100 млн грн. 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook