ГлавнаяОбщество

Послуги онлайн: Як швидко та зручно збільшити договірну потужність будинку або квартири

З настанням осені збільшилася кількість клієнтів, що бажають збільшити договірну потужність на свій будинок або квартиру. Швидко та зручно подати заявку можна дистанційно, – без відвідування Центру обслуговування ДТЕК Дніпровські електромережі. Для цього діє онлайн-сервіс на сайті компанії, який значно спрощує процедуру для клієнтів.

Подача онлайн-заявки на Збільшення потужності – один із зручних дистанційних сервісів ДТЕК Дніпровські електромережі. Традиційно в серпні та вересні він максимально затребуваний у клієнтів, що хочуть заздалегідь підготуватися до опалювального сезону та мати запас потужності для усіх працюючих вдома електроприладів.

«ДТЕК дбає, щоб в оселях людей завжди були світло та комфорт. При цьому ми розуміємо потреби сучасних клієнтів і пропонуємо їм відповідні сучасні рішення: онлайн-сервіси, «розумні» прилади обліку, проста та зрозуміла процедура підключення до електромереж. З початку року онлайн сервісом зі збільшення потужності скористалися 2064 клієнти», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Для того, щоб скористатися послугою, потрібно вибрати відповідний розділ на сайті компанії та подати заявку з переліком необхідних документів. Якщо виникли складнощі або вам потрібна консультація, – ви завжди можете звернутися до фахівців компанії, скориставшись формою зворотного зв'язку.

Упродовж 10 робочих днів із дня подання заявки ДТЕК Дніпровські електромережі видає типовий договір про приєднання з рахунком на оплату. Після підписання договору та оплати відповідних послуг, фахівці компанії проведуть необхідні роботи. Зокрема – монтаж або перепрограмування приладу обліку, встановлять нові, більш потужні, автомати.

Крім даної послуги, ДТЕК Дніпровські електромережі пропонує також широкий перелік інших дистанційних сервісів.

Передати покази, залишити заявку на установку/ перевірку/ заміну лічильника та інші послуги можна будь-яким зручним способом:

• через Особистий кабінет клієнта на сайті компанії;

• у Facebook;

• за телефонами колл-центру +38(056/066/067) 790-99-00 (кнопка «2» - для автоматичної передачі показів);

• Viber-чатах (066/067) 790-99-00.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook