ГлавнаяОбщество

​У Дніпропетровській обласній раді проходять традиційні екскурсії для населення регіону

​У Дніпропетровській обласній раді проходять традиційні екскурсії для населення регіону

Сьогодні із тонкощами роботи виконавчого апарату, постійних комісій та депутатів знайомили активну молодь Новомосковського району. Більшість з них планує брати участь у місцевих перегонах.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облради

Головна мета таких візитів, сформувати у населення відповідальну громадянську позицію. Молодь має вміти орієнтуватися у суспільно-політичних процесах, володіти інформацією про кожну гілку влади і знати її завдання. 

Відвідувачі побували у сесійній залі, в музеї місцевого самоврядування, в різних кабінетах та побачили роботу зсередини.Одна справа знати в теорії, інша побачити на власні очі та випробувати на собі. 

«Завдяки такому тісному знайомству із владним органом їм надалі буде простіше втілювати власні ініціативи, вирішувати нагальні питання, приєднуватись до програм і проектів» - Лілія Гиренко, начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти.

Якщо ви представник молодіжної організації або працюєте із молоддю, стосовно проведення таких екскурсій телефонуйте за номером: 742-75-11

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook