ГоловнаCуспільство

У Дніпрі визначили переможців конкурсу на обслуговування 22-х міських автобусних маршрутів

У Дніпрі визначили переможців конкурсу на обслуговування 22-х міських автобусних маршрутів

24 листопада у Дніпрі відбувся черговий конкурс з визначення переможців на обслуговування 22-х міських автобусних маршрутів. На участь у конкурсі було подано 44 конверти із заявками від 10 автопідприємств. Під час відповідних перевірок протягом останнього місяці одного перевізника не було допущено до конкурсу через невідповідність до вимог чинного законодавства. Іще дві заявки від одного претендента відхилили через недостовірність зазначеної інформації. Про це повідомили в прес-службі Дніпровскьої міської ради.

«Конкурс проведений з дотриманням відповідних законодавчих вимог. Конкурсний комітет розглянув усі подані пропозиції. За процедурою відкрили конверти №2 і стало відомо, на які із маршрутів претендують перевізники. Після цього визначили кількість балів по кожній із пропозицій. За постановою Кабміну, бали ставляться серед іншого і за рівень екологічності автотранспорту, наявність низької підлоги тощо. Урешті, за кількістю набраних балів і визначилися переможці. Наступний конкурс на інші маршрути плануємо провести наприкінці грудня-початку січня наступного року. Наразі триває підготовка відповідних документів», - прокоментував заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко.

Зі свого боку спеціаліст сектору контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Іван Васючков зазначив: «З переможцями департамент, як замовник послуги, укладатиме договір на п’ять років. Загалом за результатами конкурсу на частині маршрутів залишаються працювати діючі автопідприємства, але є ті маршрути, де змінився перевізник. Так, наприклад, на маршруті №38 компанію «Дніпробас» змінить автопідприємство «Технополіс». До речі, вже за тиждень-півтора на цьому маршруті замість 12-метрових автобусів їздитимуть великі автобуси-гармошки, де місць для сидіння майже вдвічі більше».

Переможцями конкурсу стали:

Маршрут №23 – ТОВ «С.М.ІТ»

Маршрут №25 – ПВСП СТО «Карлссон»

Маршрут №35 – ТОВ «Дніпробас»

Маршрут №36 – ТДВ «11205»

Маршрут №38 – ТОВ ВФ «Технополіс»

Маршрут №43 – ТОВ «С.М.І.Т»

Маршрут №51 – ТОВ «Дніпробас»

Маршрут №59 – ТОВ ВФ «Технополіс»

Маршрут №62 – ТОВ ВФ «Технополіс»

Маршрут №95, №95А – ТОВ «Автотранссервіс»

Маршрут №115 – ТОВ «Дніпробас»

Маршрут №120 – ТОВ «Автотранссервіс»

Маршрут №121 – ТОВ «Автотранссервіс»

Маршрут №124А – ТОВ «С.М.І.Т» (за умови укладання інвестиційного договору) 

Маршрут №125 – ТОВ «Автотранссервіс»

Маршрут №146А – ТОВ ВКФ «Ігрек»

Маршрут №146Б – ТОВ ВКФ «Ігрек»

Маршрут №149 – ПВСП СТО «Карлссон»

Маршрут №152, 152А – ТОВ «Дніпробас»

Маршрут №158 – ТОВ «С.М.ІТ»

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook