ГоловнаCуспільство

​Дніпро заробляє: місто розмістило на депозитних рахунках тимчасово вільні кошти — 200 млн грн

​Дніпро заробляє: місто розмістило на депозитних рахунках тимчасово вільні кошти — 200 млн грн

Дніпровська міська рада розмістила на депозитних рахунках у державних банках тимчасово вільні кошти у сумі 200 млн грн. Про це повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради.

«Міський бюджет — це план. На початку року іноді буває так, що доходи випереджають видатки, оскільки ще проводяться тендерні процедури на ті чи інші роботи, укладаються договори. Тобто є такі проміжки у часі, коли доходів більше, ніж видатків. Тому й розмістили на депозитах у державних банках тимчасово вільні касові залишки. Це цілком дозволяє відповідна постанова Кабміну, Бюджетний кодекс тощо», — розповів заступник міського голови, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету міської ради Володимир Міллер.

Посадовець також пояснив, чому тимчасово вільними коштами не вигідно одразу погашати відсотки за кредитами: «Якщо ми це робимо, то кошти вже йдуть назавжди. А коли розміщуємо на депозитах, то у будь-який час можемо їх повернути, тобто коли касові видатки досягнуть планових показників, то ми ці кошти інкасуємо. Місто заробляє на відсотковій ставці. А далі завдяки цим коштам можемо частково компенсувати відсотки за кредитами. Словом, коректно і раціонально керуємо у часі коштами бюджету».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook