ГлавнаяОбщество

ДТЕК Дніпровські електромережі реконструює повітряну лінію у Самарському районі Дніпра

ДТЕК Дніпровські електромережі реконструює повітряну лінію у Самарському районі Дніпра

ДТЕК Дніпровські електромережі проводить у Дніпрі реконструкцію повітряної лінії електропередачі у приватному секторі Самарського району. На вулиці Довженка замінять майже кілометр ліній 0,4 кВ, що безпосередньо живлять житлові будинки та вже відслужили термін експлуатації. А ще встановлять 17 нових опор. Роботи планується завершити до кінця квітня. По закінченню робіт жителі матимуть нову надійну електромережу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Капітальний ремонт наразі проводять в межах домів 2-46, 5-57 на вулиці Довженка. Необхідність робіт викликана технічною та моральною застарілістю електроінфраструктури у цьому житловому районі. Повітряні мережі тут будувались у 70-х роках минулого сторіччя та вже вичерпали свій ресурс. Тому компанія їх планомірно оновлює.

«ДТЕК реалізує трансформацію бізнесу, впроваджуючи європейські стандарти обслуговування клієнтів. Ми використовуємо клієнтоорієнтований підхід, щорічно оцінюючи нашу інфраструктуру, та плануємо роботи, орієнтуючись на користь, яку вони принесуть нашим клієнтам. Нова лінія 0,4 кВ замінить стару, яка була побудована на вулиці Довженка понад півстоліття тому. Вона забезпечить надійне й безперервне електропостачання для жителів майже 60 будинків»,повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Оновлені електричні лінії будуть виконані з ізольованого проводу (СІП) зі збільшеним перетином. Вони є більш стійкими до негативних впливів навколишнього середовища (дощ, сніг, сонце, вітер, гілки дерев), безпечними (вони ізольовані) та прослужать не один десяток років.

Окрім нового дроту, під час капітального ремонту передбачена заміна 17 електричних опор.

ДТЕК Дніпровські електромережі попереджає жителів, що під час капітального ремонту в будні дні до кінця квітня у період з 8:00 до 17:00 у жителів вулиці Довженка можливі перерви в електропостачанні. Це необхідно для безпечного виконання робіт. Дізнатися про такі планові відключення можна заздалегідь на сайті компанії.

Як повідомлялося раніше, в березні фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі провели реконструкцію електричних мереж АНД та Центрального району Дніпра. Загалом у 2021 році енергокомпанія інвестує в електроінфраструктуру Дніпропетровської області понад 1 мільярда гривень.

Крім того, ДТЕК Дніпровські електромережі системно покращує дистанційні сервіси для клієнтів. Так, у 2021 році крім для всіх жителів області почав роботу чат-бот у Telegram та Viber. За допомогою нового каналу зв'язку клієнти можуть передати показання лічильника, повідомити про аварійні ситуації, отримати відповіді на актуальні питання.

Традиційно 24/7 клієнти можуть отримати сервіси компанії через сайт, сторінку в Facebook та кол-центр за телефонами +38 (056/066/067) 790-99-00.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook