ГлавнаяОбщество

Більше 400 млн грн Дніпропетровська обласна рада виділила на підтримку спорту в регіоні: куди вклали кошти

Розвиток спорту, підтримка олімпійців та паралімпійців – це питання, без яких не проходить жодна сесія Дніпропетровської обласної ради. Фізичному здоров’ю жителів регіону та розвитку відповідної інфраструктури депутатський корпус на чолі з головою Миколою Лукашуком приділяється чимала увага. Про це в ході прес-конференції розказала депутат Дніпропетровської обласної ради VIII скликання, начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Лілія Гиренко.

Ще на початку каденції обласної ради VIII скликання було прийняте рішення про преміювання спортсменів, що представляють регіон та Україну на міжнародних змаганнях. На ці потреби в обласному бюджеті було закладено близько 3 млн грн.

«За ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука було прийнято рішення і виділено близько 3 мільйонів гривень на стипендії майбутнім тоді ще переможцям Олімпійських та Паралімпійських ігор. Олімпіади завершені і наші видатні спортсмени отримують стипендію», - розказала Лілія Гиренко.

Щодо розвитку спортивної інфраструктури, то нині на Дніпропетровщині будують з нуля, реконструюють та ремонтують майже 30 об’єктів. Один з найочікуваніших проектів — реконструкція спортивного комплексу «Металург» у Кривому Розі.

По завершенню робіт жителі регіону отримають надсучасний заклад, який зможе приймати матчі ФІФА та УЄФА. Тут облаштовують перше в області «гібридне» футбольне поле та зводять трибуни, які зможуть одночасно приймати більше 19 тисяч глядачів. Також у СК «Металург» проектом передбачені кругові бігові доріжки й зона для стрибків з жердиною.

«У нас в області будується, реконструюється, проводяться ремонтні роботи на 26 об’єктах . На це областю виділяється близько 400 млн гривень», - уточнила Лілія Гиренко.

Серед наймасштабніших проектів і будівництво спортивно-оздоровчого комплексу на території парку Перемоги у Нікополі, плавального басейну в смт. Слобожанське та реконструкція універсального видовищно-спортивного палацу «Метеор» у Дніпрі.

Варто зазначити, що спортивні об’єкти сьогодні будуються та реконструюються не тільки у великих містах Дніпропетровщини, але й у селищах та громадах регіону.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook