ГлавнаяОбщество

У Дніпрі оновлюють спортивний майданчик

Сучасне футбольне поле, зручні трибуни, зони для стрибків у довжину, бігові доріжки, майданчик для гри у волейбол та баскетбол. Все це незабаром з’явиться в спорткомплексі одного з дніпровських освітніх закладів. Черговий об’єкт програми  ВеликеБудівництво зводять у школі №35 на житломасиві Перемога. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної ради. 

«Площа нового стадіону сягатиме 10 тисяч квадратних метрів. Займатись тут зможуть учні одразу двох шкіл – 35-ї та 111-ї», — розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Ми хочемо бути розвинутою, прогресивною, по-справжньому європейською державою. А отже, наша інфраструктура має відповідати європейському рівню, — переконаний голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. —  Цьогоріч в рамках «Великого будівництва» ми вже відкрили спорткомплекси у с. Придніпровське Нікопольського району та в с. Дніпровське Верхньодніпровського району. Стадіон 35-ї школи внесено до переліку об’єктів, які оновлюватимемо протягом наступного року». 

Разом з очільниками області на будмайданчик завітав і народний депутат України - Медяник В’ячеслав. «На яскравих сучасних майданчиках дітям набагато цікавіше буде займатися спортом. Маємо робити все, аби якомога більше юнаків та дівчат долучалися до здорового способу життя», — сказав він.

Загальний кошторис стадіону в 35-й школі складає 13,2 млн грн.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook