ГлавнаяОбщество

Яка обстановка в регіоні? На мові військових - 4.5.0, - голова Дніпропетровської обласної ради

По завершенню наради голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук сповістив жителів регіону про ситуацію станом на десяту годину. На своїй сторінці у Facebook він написав, що мовою військових обстановка на Дніпропетровщині – 4.5.0.

«З 20:00 діє комендантська година. Протягом цього часу порушників не виявлено, на вулицях міст нашої області - тиша і спокій. За це я дякую поліції і Нацгвардії, які цілодобово несуть службу. Без відпочинку. І вдячний громадянам, які усвідомлюють всю серйозність ситуації та залишаються вдома. 

Щойно в нас закінчилася нарада з керівником нацполіції Дніпропетровщини Щадило А.А. - в кожному з семи районів області ситуація спокійна і контрольована. 

Тисячі людей - в лавах територіальної оборони Дніпропетровщини. Сотні громадян приходять до військкоматів. Наші небайдужі українці хочуть миру, але взяли до рук зброю. Бо зараз так потрібно. Бо зараз вирішується наше майбутнє.

Яка обстановка в регіоні? На мові військових - 4.5.0. Тобто - все спокійно. Робота всіх служб - в штатному режимі. Кордони Дніпропетровської області російська армія не перейшла. Контролюємо ситуацію, на цілодобовому зв‘язку з мерами, громадами, службами, силовиками, військовими, силами ТРО.

Добраніч, Дніпропетровщина. Добраніч, Україна. Нехай ця доба мине без втрат. Завтра буде новий день і нові перемоги. 

Слава Україні!»– написав Микола Лукашук.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook