ГоловнаCуспільство

Увага інсулінозалежним людям!

Увага інсулінозалежним людям!

На Дніпропетровщині вдосталь запасів інсуліну. Необхідні препарати люди можуть придбати в аптеках. Однак спершу варто зателефонувати на гарячу лінію МОЗ за номером 0 800 60 20 19. Оператор прийме заявку, підкаже в якій аптеці шукати інсулін, або, за можливості, доставлять препарат через волонтерів.

«В умовах війни з РФ, питання номер один — це логістика, яку доводиться відстежувати та опрацьовувати майже щогодини. Але ми продовжуємо забезпечувати ліками українців та робимо все, що від нас залежить.Список аптек буде оновлюватися та поповнюватися. Його можна знайти за посиланням — https://bit.ly/apteky_insul », - повідомляють в пресслужбі МОЗ.

Також в МОЗ нагадали, що з 1 жовтня минулого року змінився механізм отримання інсулінів хворими на цукровий діабет. Отримати препарат тепер можна в будь-якому місті в аптеці, яка уклала договір із НСЗУ. Крім того, за новим рецептом на інсуліни не доведеться щоразу звертатися до ендокринолога. Якщо не потрібно вносити зміни до індивідуальної програми лікування, його зможе виписати й сімейний лікар.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook