ГлавнаяОбщество

Дніпропетровщина має один з найбільших підрозділів тероборони. Думаємо, як ще розширити штат та отримати наказ на додаткові батальйони, – Корбан

Ситуація в Дніпропетровській області залишається цілком керованою — насамперед через міцну координацію місцевої та обласної влад, а також поліції і Нацгвардії. Це важливо, адже злагоджена робота нині є далеко не в усіх регіонах. Про це сьогодні в ході телемарафону сказав керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан, передає прес–служба мерії.

«У нас створено всі цивільні та військові штаби, які налагодили між собою співпрацю. Ми забезпечуємо армію, тероборону, військові частини необхідною логістикою — транспорт, харчування, розміщення, пальне, перевезення та інші потреби», — сказав Геннадій Корбан. 

Рівень самоорганізації та мобілізації звичайних людей він назвав приголомшливим, але закликав дніпрян не збиратися на мітинги, адже це заборонено у воєнний час.

Крім цього, керівник Центру тероборони Дніпра відзначив потужний внесок волонтерів, котрі допомагають залучати необхідні засоби захисту і тактичної медицини навіть з-за кордону. Нині відпрацьовано логістику на складах Польщі.

«Водночас багато маневрових автомобілів, яких потребують військові, мобілізовано в області. Багато з цим допомогли бізнесмени — власники автосалонів, банків. Та наші ресурси тут мають межі, тож ми розпочали пошук цих позицій за кордоном», — додав Геннадій Корбан. 

Також, за його словами, патріотичний настрій людей не спадає: 

«Дніпропетровщина нині має один з найбільших підрозділів тероборони. І ми ще додатково думаємо, як розширити штат та отримати наказ на додаткові батальйони». 

Геннадій Корбан також зауважив, що Громадська рада, яку він очолював до повномасштабного вторгнення росії, нині повністю «влилася» в Центр тероборони Дніпра, а багато громадських організацій, що входять до її складу, тепер допомагають з питаннями евакуації. Зокрема, хворих дітей та людей з інвалідністю.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook