ГоловнаCуспільство

Забороненими касетними боєприпасами ворог поцілив у сонячну електростанцію у Мар’янському, – голова обласної ради про підсумки дня

На сімдесят сьомий день війни під ворожим обстрілом знову опинився Криворізький район Дніпропетровщини. З території Херсонської області окупанти протягом дня неодноразово били по Зеленодольській громаді. Про це у своєму Telegram-каналі написав голова обласної ради Микола Лукашук.

«У селищі Велика Костромка пошкоджено будинок. Також на деяких вулицях відсутнє електропостачання через ушкодження електромереж.

Окрім цього, окупанти обстріляли забороненими касетними боєприпасами сонячну електростанцію у Мар’янському. Там пошкоджено модулі сонячних панелей.

Жертв та постраждалих немає, але є руйнування деяких об’єктів», – написав Микола Лукашук.

Він зазначив, що в інших районах Дніпропетровщини день минув тихо та спокійно. Голова облради вкотре наголосив – перемога буде за Україною:

«Сьогодні сенат Чехії визнав дії РФ в Україні геноцидом українського народу. Країни Європи не просто висловлюють свою підтримку нашій державі, а й закріплюють цю підтримку конкретними діями.

З такою кількістю союзників сумнівів щодо того, за ким буде Перемога в цій війні, не залишається жодних. Перемога і правда – за Україною», – резюмував Микола Лукашук.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook