ГлавнаяОбщество

26 підприємств порушили правила світломаскування у Дніпрі

26 підприємств порушили правила світломаскування у Дніпрі. Через це інспекція з питань благоустрою та КП «Міськсвітло» були вимушені відключити їх від електропостачання. Здебільшого це підприємства, які наразі не працюють, а їхні керівники виїхали за межі області, повідомляють у прес-службі Дніпровської міськради.

Загалом на сьогодні інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради прийняла 940 заявок щодо порушень світломаскування. З них лише чверть – підприємства, решта – багатоквартирні будинки. 

«540 заявок вже було оброблено і порушники виконали правила світломаскування, а 355 наразі у роботі. Хочу нагадати, що в умовах війни світло в будинках, на вулицях у нічний час допомагає ворогу орієнтуватись на місцевості. Взагалі ворожа авіація літає по координатах, але коли працюють наші радіоперехоплювачі, то у ворога є лише один вихід – орієнтуватись на місцевості по світлу. Крім того, вночі працюють ворожі безпілотники, які залітають на територію нашої області, і є вірогідність, що вони можуть залетіти і на територію нашого міста. Тому, щоб збити з пантелику операторів безпілотників, треба, аби наше місто не було освітлене. Тож прохання до всіх мешканців: будь ласка, вимикайте світло або використовуйте спеціальні штори, які не пропускають світло. Є ще бюджетний варіант – завісити вікна чорним сміттєвим пакетом, він теж не пропускає світло. Пам’ятайте, що це впершу чергу наша безпека», – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою ДМР Руслан Мороз.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook