ГлавнаяОбщество

Благодійні концерти та виставки: у Дніпрі стартує мистецький проєкт #ART_наступ

У Дніпрі стартує великий мистецький проєкт #ART_наступ. Будуть благодійні театральні вистави, музичні концерти, художні виставки. Перша – вже у червні. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Митці потребують дій – передусім, на культурному фронті. Тож творча спільнота Дніпра розпочинає великий проєкт та переходить в АРТ-наступ. Мета – зібрати якнайбільше допомоги для тих, хто цього потребує. Та повернути людям радість від творчості», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Перша мистецько-благодійна акція – вже 1 червня. До Дня захисту дітей.

«Це буде великий вернісаж дитячих робіт – вихованців мистецьких шкіл міста. Можна буде не лише подивитися їх, а й придбати. Усі кошти спрямують до лікарень Дніпра – для поранених дітей-переселенців», – розповів Євген Хорошилов.

«У назві проєкту – багато сенсів. З одного боку, арт – це мистецтво. Але зараз це ще й артилерія, наша сила та намагання здолати усі труднощі», – зазначила директорка Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну імені Вадима Сідура, кураторка виставки Яна Куницька.

Протягом літа митці планують проводити театральні вистави, музичні концерти, творчі виставки. Зібрані кошти передаватимуть на потреби дітей, переселенців, військових.

До проєкту запрошують долучатися митців, театралів, літераторів, музикантів, майстрів народної творчості з області та інших регіонів країни. Звертатися можна до департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради або Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну імені Вадима Сідура.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook