ГлавнаяОбщество

«Дніпрогаз» інформує: сигналізатор газу 104.ua убезпечить від витоків блакитного палива

Сигналізатор газу - це пристрій, призначений для виявлення витоків природного та чадного газу. Він може використовуватися у квартирах, приватних будинках, громадських закладах та інших приміщеннях. У цьому матеріалі фахівці АТ «Дніпрогаз» надають відповіді на найпоширеніші питання щодо переваг використання цього корисного приладу.

1. Як уберегтися від витоків газу?

Досить часто споживачі блакитного палива задаються цим питанням і не даремно. Адже чадний газ невидимий — він не має кольору та запаху. Тож усвідомити, чи він накопичується в приміщенні, неможливо. Чадний газ утворюється в результаті неправильного згоряння в умовах нестачі кисню. Якщо в приміщенні немає нормального повітрообміну — в ньому може накопичуватись чадний газ. Є спеціальні прилади — сигналізатори чадного газу, які визначають його наявність у повітрі. Це єдиний спосіб дізнатись, що стався виток газу і вчасно запобігти отруєнню.

2. Тож що таке сигналізатор газу? 

Це пристрій, призначений для виявлення витоків природного та чадного газу.

Він може використовуватися у квартирах, приватних будинках, громадських закладах та інших приміщеннях.

В разі виявлення витоку сигналізатор подає звуковий та світловий сигнал тривоги. Краще обирати універсальні сигналізатори газу. Вони  можуть виявляти природний та чадний газ одночасно.

3. Як працює сигналізатор?

У разі виявлення мінімальної концентрації природного або чадного газу пристрій видає гучний сигнал тривоги та вмикає червоне проблискове світло індикатора. Після спрацювання сигналу тривоги пристрій перезапускається автоматично.

Якщо детектор спрацював, вам необхідно:

  • Негайно перекрити кран або вентиль подачі газу;
  • Відкрити вікно, щоб забезпечити приплив повітря;
  • Не вносити до приміщення джерела вогню та не запалювати сірники, запальнички;
  • Не вмикати і не вимикати живлення електричного обладнання;
  • Виявити причину витоку газу та одразу викликати бригаду аварійно-диспетчерської служби за номером телефону 104.

 

4. Які правила встановлення сигналізатору?

Краще, коли монтаж сигналізатора проводиться спеціалізованим підприємством відповідно до проектного рішення. Сигналізатор встановлюється на стіну, в місці найбільш ймовірної концентрації газу. При експлуатації прилад може бути приєднаний до мережі живлення 220 В змінного струму або обладнаний резервним лужним акумулятором 9В.

Фахівці «Дніпрогазу» швидко та якісно підключать новий газовий прилад у Вашому будинку чи квартирі.

5. Які правила експлуатації сигналізатора?

Повірка сигналізатора проводиться не рідше одного разу на шість місяців. При цьому виконується зовнішній огляд і перевіряються параметри спрацювання пристрою на витоки чадного газу та метану. Рекомендується регулярно протирати зовнішню поверхню сигналізатора від пилу і забруднень і не допускати забруднення фільтру датчиків сигналізатора.

6. Де можна придбати сигналізатор газу?

Купити необхідні газові прилади, в тому числі сигналізатор газу, дніпряни можуть різними способами:

  1. Самостійно на сайті market.104.ua. Це перший спеціалізований онлайн супермаркет газових приладів і обладнання. Тут досить широкий асортимент товарів, тому навіть найвимогливішому клієнту буде запропоновано кілька конкурентних пропозицій на вибір.
  2. За допомогою менеджерів 104.ua Клієнтських просторів. Дбайливі фахівці компанії нададуть Вам вичерпну консультацію та допоможуть обрати найкращий прилад в залежності від особливостей домоволодіння.

Газовики радять: щоб споживання газу було безпечним і надійним, слід купувати тільки сертифіковане обладнання. Пам’ятайте: сигналізатор газу може знизити ризик нещасного випадку, але для цього Ви маєте користуватися приладом правильно, з дотриманням всіх правил техніки безпеки!

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook