ГлавнаяОбщество

Другою бустерною вакциною можуть щепитися усі охочі від 18 років

Понад 1 100 дніпрян вже отримали щеплення від коронавірусу другою бустерною вакциною. За словами сімейної лікарки Ніни, відтепер таку вакцинацію можуть пройти усі охочі від 18 років. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

«Іще два тижні тому другу бустерну дозу дозволено було робити особам із групи ризику, а нині — усім охочим, хто досяг 18 років. Мінімальний період між першою та другою дозами — чотири місяці. І краще цих строків дотримуватися. А першу бустерну дозу дозволено зробити через п’ять місяців, раніше було — пів року. Нині під час осені спостерігаємо приріст захворюваності на ковід. Тому закликаємо пацієнтів (кому час робити другу бустерну дозу) прийти і вакцинуватися, доки немає піку захворюваності», — підкреслила сімейна лікарка. 

Дніпрянка Валентина Дубовська зробила щеплення від коронавірусу вже другою бустерною дозою: «Зробила таку вакцинацію за порадою свого сімейного лікаря. Вік вже такий, що це потрібно. Тому погодилася, адже лікарю цілком довіряю. Сподіваюся, що на ковід не захворію, а раптом що — набагато легше можна перенести хворобу. Жодних складнощів при вакцинації не виникло. Прийшла і швидко мені все зробили». 

Наразі у центрах вакцинації Дніпра в наявності два види вакцини: «CoronaVac» та «Pfizer» («Comirnaty»). Дізнатися про роботу центрів вакцинації та адреси можна у свого сімейного лікаря.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook