У Дніпрі на вул. Коробова ремонтують дощоприймальну мережу. За словами начальника дільниці дощоприймальних мереж Андрія Олефіренка, проблема тут полягала в тому, що після рясних дощів, танення снігу утворювалися великі калюжі. Бо не збережені нахили проїжджої частини. Дощоприймальна мережа через це не справлялася.
![](https://i.most-dnepr.info/124/23/65e0a084bafa7.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/012/62/65e0a0933534a.jpeg)
«Тому вирішили відремонтувати дощоприймальну мережу. Збудуємо дощоприймальну камеру, встановимо дощоприймальні решітки, прокладемо трубопровід завдовжки 12 метрів на глибині майже 3 метри. Труби з поліпропілену, а відтак – термін їх експлуатації 50 років. Вода потраплятиме до дощоприймальної мережі, тож не накопичуватиметься. Бригада закінчує робити траншею, і далі вже улаштовуватимемо вищезгадане. Нині роботи виконані на 50 %. Цілком закінчити плануємо наступного тижня», — розповів Андрій Олефіренко.
![](https://i.most-dnepr.info/026/39/65e0a0a1c2c5c.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/039/17/65e0a0ae5ecbd.jpeg)
Він також додав: «Нині ремонти дощоприймальної мережі тривають і на Донецькому шосе, і на вул. Набережній Перемоги. Незабаром розпочнемо подібні ремонтні роботи на вул. Степана Рудницького (ж/м Ломівський), в районі вул. Березинської. Паралельно по місту працюють ще дев’ять бригад, які очищають дощоприймальну мережу. Серед іншого працюють на вул. Каруни, Данила Галицького, Маклахова тощо».
![](https://i.most-dnepr.info/071/37/65e0a0ce22646.jpeg)
Місцева мешканка Любов Олексіївна схвалює ремонт дощоприймальної мережі.
«Це дуже добре, що зараз комунальники тут ремонтують. Бо раніше у цьому місці постійно стояла велика калюжа після дощів через те, що вода не стікала. Часто бувало так, що йдеш тротуаром і машини могли оббризкати. Та й в цілому так не повинно бути. Дуже добре, що зараз нам цю проблему вирішують», — каже пані Любов.
![](https://i.most-dnepr.info/083/35/65e0a0da3f702.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/091/60/65e0a0e28b904.jpeg)
Мешканка Олена Олександрівна теж радіє ремонту дощоприймальної мережі.
«Це така ділянка вулиці, що багато людей тут ходить. Поруч магазини, пошта, школа. Достатньо жваве місце. І дуже некомфортно було, коли вода стояла. Тож зараз ремонтують і, сподіваємося, що проблему цілком усунуть – вода стікатиме у дощоприймальну мережу. Вдячні за це!» — сказала Олена Олександрівна.