ГоловнаCуспільство

«Некомфортно пересувалися, коли була велика калюжа. Зараз усувають проблему підтоплення»: мешканці Дніпра вдячні за ремонт дощоприймальних мереж

У Дніпрі на вул. Коробова ремонтують дощоприймальну мережу. За словами начальника дільниці дощоприймальних мереж Андрія Олефіренка, проблема тут полягала в тому, що після рясних дощів, танення снігу утворювалися великі калюжі. Бо не збережені нахили проїжджої частини. Дощоприймальна мережа через це не справлялася.

«Тому вирішили відремонтувати дощоприймальну мережу. Збудуємо дощоприймальну камеру, встановимо дощоприймальні решітки, прокладемо трубопровід завдовжки 12 метрів на глибині майже 3 метри. Труби з поліпропілену, а відтак – термін їх експлуатації 50 років. Вода потраплятиме до дощоприймальної мережі, тож не накопичуватиметься. Бригада закінчує робити траншею, і далі вже улаштовуватимемо вищезгадане. Нині роботи  виконані на 50 %. Цілком закінчити плануємо наступного тижня», — розповів Андрій Олефіренко.

Він також додав: «Нині ремонти дощоприймальної мережі тривають і  на Донецькому шосе, і на вул. Набережній Перемоги. Незабаром розпочнемо подібні ремонтні роботи на вул. Степана Рудницького (ж/м Ломівський), в районі вул. Березинської. Паралельно по місту працюють ще дев’ять бригад, які очищають дощоприймальну мережу. Серед іншого працюють на вул. Каруни, Данила Галицького, Маклахова тощо».

Місцева мешканка Любов Олексіївна схвалює ремонт дощоприймальної мережі.

«Це дуже добре, що зараз комунальники тут ремонтують. Бо раніше у цьому місці постійно стояла велика калюжа після дощів через те, що вода не стікала. Часто бувало так, що йдеш тротуаром і машини могли оббризкати. Та й в цілому так не повинно бути. Дуже добре, що зараз нам цю проблему вирішують», — каже пані Любов.

Мешканка Олена Олександрівна теж радіє ремонту дощоприймальної мережі.

«Це така ділянка вулиці, що багато людей тут ходить. Поруч магазини, пошта, школа. Достатньо жваве місце. І дуже некомфортно було, коли вода стояла. Тож зараз ремонтують і, сподіваємося, що проблему цілком усунуть – вода стікатиме у дощоприймальну мережу. Вдячні за це!» — сказала Олена Олександрівна.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook