ГоловнаCуспільство

У Дніпрі за березень майже на 10% зменшилася кількість порушень правил паркування

У Дніпрі за березень зафіксовано близько 11 тис. порушень правил дорожнього руху щодо зупинки, стоянки транспортних засобів та паркування. У порівнянні з лютим кількість порушень зменшилася на 1 тисячу. У березні до бюджету міста від сплати стягнень за неправильне паркування надійшло близько 4 млн грн.

«За березень до інспекції надійшло 433 звернення щодо автівок, які залишені з порушенням правил дорожнього руху. У цих випадках інспектори накладають штрафи. Про правопорушення можна повідомити на гарячу лінію інспекції: 068-578-04-37 або надіслати звернення на електронну пошту: dpparkcontrol@gmail.com.», — розповіла під час брифінгу 3 квітня начальниця відділу організаційно-аналітичної роботи, інформаційних технологій та забезпечення діяльності інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Наталія Довгопола.

За минулий місяць за злісні порушення правил паркування на спеціальні майданчики було евакуйовано 365 транспортних засобів.

«За березень наше підприємство опрацювало 50 звернень дніпрян щодо облаштування паркувальних майданчиків, перевірки законності ведення діяльності на майданчиках для паркування, демонтажу незаконно встановлених пристроїв. У ході опрацювання виписано 10 приписів щодо усунення порушень. Це незаконно встановлені технічні пристрої (замки, стовпчики тощо). Демонтовано 28 незаконно встановлених технічних пристроїв», – зазначив начальник виробничого-технічного відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради Андрій Осипов.

Він також додав: «Із 1 квітня у місті поновили платне паркування на 7 сезонних майданчиках. Оплата за годину паркування там становить: зона В – 15 грн за годину, зона С – 5 грн за годину».

Адреси таких майданчиків:

  • на під’їзді до парку ім. Т. Г. Шевченка;
  • вул. Січеславська Набережна, в районі буд. 57-А, АЗС «Юкон»;
  • вул. Січеславська Набережна, в районі Фестивального причалу;
  • вул. Січеславська Набережна, в районі моста на Монастирський острів;
  • вул. Сонячна Набережна, навпроти буд. 2;
  • вул. Набережна Перемоги, в районі буд. 37-Д;
  • вул. Набережна Перемоги, в районі скверу «Прибережний».

Також Інспекція з питань контролю за паркуванням запрошує на роботу інспекторів з паркування. Щодо працевлаштування можна також звернутися на гарячу лінію інспекції: 068-578-04-37.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook