На Дніпропетровщині визначили переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Відзначили 12 юних митців. Незабаром вони представлять свої роботи на національному етапі. Про це повідомили в ОВА.

«Дуже приємно, що в нас така талановита молодь, що така велика кількість учасників. Вдячні батькам, викладачам. Роботи неймовірні, вражають професійністю, кольоровою гамою, креативом. Хочеться, аби діти й надалі розвивали свої творчі здібності», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Усього на участь подали понад сто робіт учнів мистецьких шкіл з усіх районів Дніпропетровщини. Переможців визначало кваліфіковане журі.

«Учасники потужні. Пишаються своєю країною, несуть прекрасне в життя, вміло відтворюють його. Важко було обирати краще серед кращого. Ми дуже ретельно й відповідально поставилися до своєї місії», – сказав голова журі, заслужений художник України сказав Григорій Чернета.

Восьмирічна Евелінка – наймолодша з переможців. Серед робіт дівчинки – натюрморти, пейзажі, графіка. Конкурсна робота називається «Мій рідний край».

Мала з Синельникового. Навчається у місцевій школі мистецтв. Займається там лише з вересня. Каже, майже рік просила маму записати, бо дуже любить малювати. Найбільше юній художниці подобається писати свої картини восковими олівцями, та частенько використовує і фарби.

«Дівчинка здібна, з неабиякою фантазією. Це для неї вже третій конкурс», – розповіла викладачка школярки Марина.

Анна Груниста з Петриківки сьомий рік навчається у художній школі. Прищепила любов до мистецтва, до живопису дівчині її мама – майстриня Петриківського розпису.

«На моїх роботах українські пейзажі. Вони у техніці живопису. А ось там – пташка, виконана Петриківкою», – презентувала свої картини Анна.

Конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої!» проходить вже 24-й рік поспіль. Він присвячений Шевченківським дням. За підсумками ІV етапу у Києві оберуть двох переможців від кожної області.


