ГлавнаяСпорт

У Дніпрі відсвяткували Олімпійський день

«Борись, перемагай, мир для України здобувай» - під таким гаслом сьогодні відзначали міжнародне спортивне свято на Дніпропетровщині. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

На території комплексу  «Олімпійські резерви» зібрались чемпіони, які неодноразово завойовували медалі на світових змаганнях. Олімпійські призери, заслужені спортсмени та тренери привітали молоде покоління спортсменів:

«У цей непростий час ми маємо підтримувати один одного, не забувати і про успіхи, досягнння та виховання здорового і спортивного покоління. Так само як ЗСУ боронить нашу землю від ворога, ми стоїмо на сторожі цінностей олімпійського спорту», - зазначила депутатка Дніпропетровської обласної ради та керівниця обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдінова.

У Дніпропетровській області розвивають 41 олімпійський вид спорту. Над цим працює 2574 тренерів, спортом займається 9238 осіб.

Спортсменів готують 79 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких займається близько 32 тисячі учнів.

До складу Збірних команд України з 38 олімпійських видів спорту увійшов 581 спортсмен області.

Рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради створені 2 обласні дитячо-юнацькі спортивні школи з бадмінтону та дзюдо, а також центр олімпійської підготовки з дзюдо.

«Олімпійський день святкують дуже давно. Для нас вже стало доброю традицією збиратися разом щороку 23 червня. Олімпійський день – це наче родинне свято, яке разом відзначають наші заслужені і молоді спортсмени, а також зацікавлені у здоровому способі життя мешканці області», - сказала начальниця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook