У Сараєво закінчився чемпіонат Європи з дзюдо серед молоді (спортсменів не старших за 23 роки). Змагання зібрали 300 учасників із 40 країн світу. У складі збірної України срібну медаль виборола представниця Дніпра — Руслана Булавіна (у надважкій ваговій категорії +78 кг). Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті мерії Дніпра.
Для 21-річної Руслани ця медаль – величезний особистий успіх. Це друга нагорода з чемпіонатів Європи. Раніше Булавіна була бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи.
![](https://i.most-dnepr.info/084/20/635fca9f6ffb0.jpeg)
Загалом збірна команда України завершила континентальні змагання з чотирма нагородами: 2 срібла й 2 бронзи.
![](https://i.most-dnepr.info/093/49/635fcaa8a015d.jpeg)
Вітаємо із високими результатами!
![](https://i.most-dnepr.info/105/53/635fcab4e4b7d.jpeg)