![](https://i.most-dnepr.info/009/03/650d91816a93f.jpeg)
У с. Залужжя (Яворівський район, Львівська обл.) з 12 по 17 вересня проходив Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків та молоді. Яхтсмени з Дніпра вибороли 5 медалей:
1 місце — Арина Дуже
3 місце — Ярослава Свободен
3 місце — Андрій Рильський
3 місце — Олександра Герасименко
3 місце — Анастасія Герасименко
Серед призерів — вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту: Дуже Арина, Свободен Ярослава, Рильський Андрій та Герасименко Олександра.
Вітаємо наших спортсменів з високими результатами!
![](https://i.most-dnepr.info/024/20/650d919034448.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/036/32/650d919c618d1.jpeg)