![](https://i.most-dnepr.info/100/18/65cdfd7d0134d.jpeg)
У Києві закінчився Чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2010 р.н. і молодше. Вихованці дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону ім. К.В. Вавілова вибороли 14 медалей: 8 золотих, 5 срібних та 1 бронзову.
Два I та II місце - Попережай Варвара.
Два I та II місце - Риштовська Агата.
Два I та II місце - Сапожников Вадим.
Два I та II місце - Железняк Кондрат.
II та III місце - Кутова Амалія.
Вітаємо із високими результатами!
![](https://i.most-dnepr.info/115/60/65cdfd8ce705c.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/121/26/65cdfd922d652.jpeg)