ГлавнаяПроисшествия/Криминал

Окупанти обстріляли мирних жителів під час евакуації на Дніпропетровщині – четверо загинуло, у тому числі одна дитина

7 квітня 2022 року російські окупанти здійснили прицільний артилерійський обстріл системою залпового вогню «Град» по цивільному населенню, які на човні намагалися покинути окуповану ворогом територію Херсонської області до с. Мар’янка Криворізького району на Дніпропетровщині. Подолавши на човні відстань у 15 кілометрів, вказані цивільні особи були обстріляні у береговій смузі окупантами. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

«Внаслідок ворожої атаки – 4 загиблих цивільних, серед яких одна дитина, 7 - отримали численні осколкові поранення, серед яких теж діти. Місце перебування ще 2-х людей, які були у човні на момент обстрілу, не встановлено, на місці тривають пошукові заходи», – сказано у повідомленні.

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Вказані дії РФ становлять пряму загрозу життю й здоров’ю мирного населення, суперечать нормам міжнародного гуманітарного права.

«Якщо ви стали свідком воєнного злочину РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua», – нагадують у прокуратурі.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook