У Дніпрі затримали чоловіка, який майже рік перебував у розшуку за крадіжки в громадському транспорті

Сьогодні, 13 травня, працівники кримінальної поліції Дніпровського районного управління поліції затримали 46-річного чоловіка, який знаходився у розшуку. У липні минулого року він, підібравши зручний момент, викрав у 74 - річної бабусі гаманець з її накопиченнями та банківськими картками, після чого вийшов з транспорту. Тоді чоловік був затриманий працівниками поліції та переховувався від суду. Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Дніпропетровської області із посиланням на інформацію від Дніпровського районного управління поліції.

Цього разу зловмисника знову затримали на зупинці громадського транспорту. Коли крадій помітив оперативників, почав від них тікати. Правоохоронці наздогнали втікача в Індустріальному районі міста.

Невдовзі затриманому, який переховувався від суду з серпня 2021 року, буде обрано запобіжний захід.

«Щоб не стати жертвою злодіїв, будьте уважними у місцях значного скупчення людей, а також у громадському транспорті. Варто пам’ятати декілька простих правил: не залишайте речі без нагляду, не тримайте гаманці, гроші та документи в зовнішніх кишенях, сумках, пакетах, легкодоступних для злодіїв; сумки та рюкзаки в людних місцях тримайте трохи спереду та притискайте до себе у транспорті; підозру повинні викликати люди, що заходять в автобус з курткою, перекинутою через руку – кишенькові злодії зазвичай використовують її як ширму при вчиненні крадіжки; у транспорті найчастіше витягають гаманці під час посадки пасажирів, коли на підштовхування ніхто не звертає увагу, тому в такі моменти будьте особливо уважні», – звертаються поліціянти до містян.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook