Ворог бив по Нікополю артилерією та дронами-камікадзе. Безпілотники спрямував і на Марганецьку, Мирівську, Покровську сільську громади. А по Новомосковському району поцілив ракетою. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/034/11/65bbef9fc87bb.jpeg)
Загалом на території Нікопольщини пошкоджені 9 приватних будинків та 2 господарські споруди. Руйнування є на сільськогосподарському підприємстві. Побиті й гаражі, авто. Зачепило лінії електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/043/02/65bbefa87d65a.jpeg)
У Новомосковському районі виникла пожежа, яку вже приборкали.
![](https://i.most-dnepr.info/052/54/65bbefb151570.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/059/36/65bbefb8b0b96.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/067/40/65bbefc0ba5ef.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/075/03/65bbefc8c6409.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/082/28/65bbefcfa0efc.jpeg)