Агресор бив по Нікопольщині ввечері. І знову – вже на ранок. Постраждала 91-річна жінка. Лікуватиметься амбулаторно. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/016/45/66028d350bb4e.jpeg)
Ввечері окупанти спрямували дрон-камікадзе на Марганецьку громаду, що на Нікопольщині. Пізніше – вдарили по Червоногригорівській. Застосували важку артилерію.
![](https://i.most-dnepr.info/022/58/66028d3b1d507.jpeg)
Вже на ранок під ворожим артобстрілом двічі опинявся Нікополь. Виникла пожежа, яку вже щагасили.
![](https://i.most-dnepr.info/028/42/66028d412b997.jpeg)
Пошкоджені 9 приватних будинків, газогін та лінія електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/035/51/66028d48871f1.jpeg)
На інших територіях Дніпропетровщини – без обстрілів.