Протягом дня було неспокійно на Нікопольщині. У райцентрі, Покровській, Марганецькій, Мирівській громадах. Агресор цілив по району півтора десятки разів – дронами-камікадзе та артилерією. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/112/51/663ea7eed3789.jpeg)
Люди неушкоджені.
![](https://i.most-dnepr.info/122/04/663ea7f813072.jpeg)
Понівечені приватний будинок, комунальний заклад, господарська споруда. Зачепило газогін і лінію електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/001/27/663ea7fe83e95.jpeg)
Обстеження уражених територій триває. Яких ще збитків завдав ворог, уточнюється.
![](https://i.most-dnepr.info/008/61/663ea80546e2a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/013/56/663ea80ab0d09.jpeg)