Вночі оборонці неба знищили в області 4 ворожі шахеди. Два – на Криворіжжі. Й по одному – в районі Дніпра та на Нікопольщині. Ввечері та із самого ранку продовжується терор Нікополя – дронами-камікадзе і артилерією.
![](https://i.most-dnepr.info/025/04/666041dbcbbf5.jpeg)
Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області, люди в місті не постраждали. Пошкоджений інфраструктурний об'єкт, 5 приватних будинків, 3 господарські споруди, лінія електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/035/44/666041e51758e.jpeg)
Інші наслідки уточнюються.
![](https://i.most-dnepr.info/047/26/666041f102d0d.jpeg)