ГлавнаяОбщество

Експерт: «Максим Голосний – креативний лідер нової формації, здатний керувати обласним центром»

Представники громадських організацій Дніпра зробили офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського та керівництва Політичної партії «Слуга народу» щодо потенційного кандидата від партії на посаду міського голови. Громадськість Дніпра відзначила, що має у полі зору двох кандидатів в мери міста – це Сергій Риженко та Максим Голосний.

Про це стало відомо під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

Нагадаємо, громадськість Дніпра розробила критерії, яким має відповідати майбутній кандидат на посаду мера. Таким чином, міський голова має бути справжнім патріотом, господарем свого міста, бути здатним об’єднувати громадян, а також має бути ефективним менеджером та мати високі морально-етичні якості.

«Максим Голосний - особа цікава та креативна. Це людина, яка за час своєї каденції міського голови показала себе як та, яка відстоює права людей. Максим Голосний застрахував всіх дітей у Єлизаветівці, тобто діти 24 години на день, де б вони не були, захищені від надзвичайних випадків. Такого більше немає ні в кого в нашій області. Максим Голосний запровадив матеріальну допомогу випускникам шкіл, що мотивує дітей краще навчатися вже у ВИШах. Він зарекомендував себе як ефективний менеджер, дуже креативний лідер нової формації, він може об’єднувати та вести за собою людей. Максим Голосний - справжній господар на своїй території, нормальний сім’янин, ввічлива людина та справжній українець», - зазначив Микола Саляєв (Асоціація незалежних фахівців «Простір людей»).

Олександра Клімова (ГО Рух відновлення ветеранів «Крила братерства») також додала, що громадськість має третього кандидата на посаду мера Дніпра – успішного бізнесмена та айті-фахівця Артура Міхно. Нагадаємо, що основним кандидатом в мери міста представники громадських організацій бачать Сергія Риженка.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook