ГлавнаяОбщество

На Дніпропетровщині вийшла друга серія проєкту «Знай своїх»

На Дніпропетровщині вийшла друга серія проєкту «Знай своїх»

На Дніпропетровщині вийшла вже друга серія проєкту облдержадміністрації «Знай своїх». На бордах по всьому регіону розмістили фото 9 героїв. Серед них – спортсмени, митці, є науковець та донор- Герой Укр аїни. Про це повідомила радниця голови ОДА Валерія Світла. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА

«Талановиті, наполегливі, цілеспрямовані. Все це – про героїв проєкту «Знай своїх». Вони досягли вершин у різних сферах та не зупиняються на цьому. Їхні здобутки – гордість для області та країни. Хочемо, аби про ці перемоги знав кожен. Тому фото успішних мешканців Дніпропетровщини розмістили майже на 100 бордах в різних куточках регіону», – розповіла Валерія Світла.

Серед героїв нової серії проєкту «Знай своїх» – багато спортсменів. Це призер олімпійських ігор з академічного веслування Олег Ликов, олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова, триразовий чемпіон Паралімпійських ігор з футболу Тарас Дутко. Є й чемпіон світу з ракетомодельного спорту Ігор Гладкий.

До проєкту приєдналися митці – монументаліст, народний художник України В’ячеслав Данилов, майстер живопису, заслужений художник України Григорій Чернета та майстриня Петриківського розпису, засновниця музею ім. Ф. Панка Валентина Панко.

Серед учасників й вчений-хімік, розробник новітніх систем дезінфекції Богдан Мурашевич та заслужений донор, Герой України Володимир Ніколаєв.

«Вже маємо позитивний відгук на першу серію проєкту «Знай своїх», а отже – натхнення працювати і над наступними «випусками». Розшукуємо нових героїв, аби в чергове довести – Дніпропетровщині є, ким пишатися», – підкреслила радниця голови облдержадміністрації.

Третю серію «Знай своїх» планують випустити вже восени.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook