ГлавнаяОбщество

Діти-сироти з Дніпропетровщини отримали обласні стипендії за високі досягнення у навчанні

Діти-сироти з Дніпропетровщини отримали обласні стипендії за високі досягнення у навчанні

У Дніпропетровській ОДА урочисто привітали обласних стипендіатів – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Заохочення отримали учні шкіл та студенти. Грошова  винагорода – за сумлінне навчання, творчий потенціал, активну участь у громадському житті. Юних переможців привітав голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Стимулюємо до навчання, розвитку, самовдосконалення дітей з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування. Підтримуємо їх та забезпечуємо соціальним захистом, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Щороку в області проводимо рейтинговий конкурс серед учнів шкіл, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вишів. За підсумками минулого навчального року призначили стипендії 120 юним мешканцям області. Сьогодні я радий вручити сертифікати на фінансову винагороду 27-ти стипендіатам. Вони, як і решта, отримають кошти на особисті банківські рахунки». 

У ДніпрОДА зібрали відмінників. Більшість із них – мешканці Дніпра. Окремо відзначили 11-класницю з Солонянського району Ірину Косенко. Вона отримала стипендію вже всьоме. Переможців також нагородили цінними подарунками. 

«Я отримую стипендію з п’ятого класу. Дуже вдячна обласній владі за небайдужість до моєї долі. Це потужний стимул. Самовдосконалюватися, покращувати свої досягнення, – розповіла випускницяНовопокровської школи Ірина Косенко. – Кошти зазвичай витрачаю на власний розвиток. Приладдя, яке потрібне для навчання, курси. Цьогоріч я закінчила школу, тож тепер відповідальний період вибору професії. Вже знаю, до якого навчального закладу буду вступати, але поки що тримаю це в секреті. Щоб не зурочити». 

Кожен, хто став переможцем рейтингу, отримає на особовий рахунок 4 тис грн. Загалом з обласного бюджету виділили на заохочення майже півмільйона гривень. 

Щороку розмір стипендії збільшуватимуть. У 2021-му планують виплатити сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, по 6 тисяч гривень. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook