ГлавнаяОбщество

107 тисяч заяв надійшло від абітурієнтів до вишів Дніпропетровщини

107 тисяч заяв надійшло від абітурієнтів до вишів Дніпропетровщини

22 серпня виші завершили прийом онлайн-заяв від вступників. Загалом від абітурієнтів регіону їх надійшло майже 107 тисяч. 

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Найвідповідальніший етап вступної кампанії позаду. Абітурієнти області активно подавали документи на зарахування до обраних навчальних закладів. Як і минулого року – через особисті електронні кабінети, – зазначили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації. – Загалом випускники надіслали близько 107 тис онлайн-заяв. Серед них – понад 62 тис на бакалаврат, більше 12 тис – до магістратури. Решта здобуватимуть рівень фахового молодшого або молодшого бакалавра». 

Вступники мали змогу подати на «бюджетні» місця до 5 заяв на будь-які спеціальності, а на «контрактні» – необмежену кількість.

Тепер до 27 серпня оприлюднять рейтингові списки на місця держзамовлення. До 31 серпня майбутні студенти повинні надати до навчальних закладів оригінали документів. Зробити це можна особисто, звичайною або електронною поштою. В останньому випадку потрібно надсилати сканкопії документів, завірені електронним підписом.

Зарахування на бюджет майбутніх першокурсників-бакалаврів триватиме до 5 вересня, на «контракт» – до 30 вересня.

Загалом у регіоні чекають на студентів 13 університетів, 6 академій і 3 інститути.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook