ГлавнаяОбщество

На всеукраїнський конкурс найкращих молодіжних практик найбільше заявок надійшло від Дніпропетровщини

Молодіжні працівники та працівниці Дніпропетровщини подали 32 заявки на всеукраїнський конкурс найкращих практик. Це найбільша кількість серед інших областей. За кожною цифрою – найвдаліші проєкти, втілені протягом року активістами у громадах.

Про це розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук. 

«Кращих серед кращих обиратиме експертна комісія. Результати оголосять наприкінці жовтня – на Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць, – зазначив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук. – Приємно, що Дніпропетровщина – у лідерах з організації молодіжної роботи. Щороку наші активісти тішать власними здобутками. За рік реалізують безліч цікавих та корисних соціальних проєктів. Як результат – від регіону на всеукраїнський конкурс вже декілька років поспіль надходить найбільша кількість заявок». 

З-поміж 32 проєктів, представлених на розсуд експертної комісії конкурсу, три – від громадської організації «Молодь Покровщини». 

«Допомагаємо дівчатам громади стати сильними та впевненими у власних силах. Проєкт так і назвали: «Дівчата мають силу». Набрали учасниць із найвіддаленіших сіл – із малозабезпечених, багатодітних, кризових сімей. Провели серію тренінгів. Загалом допомогли 25 мешканкам», – поділилася представниця ГО «Молодь Покровщини» Вікторія Вялих. 

Так, одна з учасниць була дуже скутою та невпевненою у собі, розповіла Вікторія Вялих. Однокласники її цькували, а вона не могла дати відсіч. Після тренінгів дівчину наче підмінили: разом із іншими організовувала випускний вечір, вступила до університету. Хоча раніше навіть боялася мріяти про студентство – планувала після школи іти до ПТУ. 

Загалом від усіх областей України на конкурс найкращих молодіжних практик надійшло 150 заявок. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook