ГлавнаяОбщество

На День міста в Дніпрі відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів

У Дніпрі на Січеславській Набережній (навпроти готелю Дніпропетровськ) на вшанування Дня міста відбувся Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras». Він розпочався масштабним дефіле військових оркестрів.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради

«Організатори фестивалю в Дніпрі молодці! Дніпро гарне і красиве місто. На жаль, у зв’язку з карантином ми не змогли привезти усі кращі вісім оркестрів збройних сил України. Дуже вдячний за фестиваль, і мене вражає, що в Дніпрі так грандіозно відбувається святкування Дня міста», - розповів учасник фестивалю військовий диригент генерал-майор Володимир Деркач. 

Цьогорічною окрасою фестивалю стали колективи, які представляють Україну далеко за її межами з найвищим європейським рейтингом з Чернігова, Кременчуга, Хмельницького і Новомосковська. 

Яна Андрієнко приїхала з Чернігова зі своїм колективом привітати дніпрян зі святом: «У нас святкова програма, дефіле та концерт. Ми близько тижня готувалися до виступу і приїхали подарувати вам гарний настрій. У вас дуже гарне місто, і особливо мені подобається його атмосфера ввечері». 

Традиційний Всеукраїнський захід за участі духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras» вже полюбився містянам, а для когось він цього року став несподіваним відкриттям. 

Олександр вперше побував на фестивалі, і масштабне дефіле військових оркестрів його вразило: «Я позитивно оцінюю подібні заходи. Дуже круто, що такі заходи відбуваються в нашому місті». 

Що такі заходи просто необхідні, вважає Ірина Носова: «Особливо щоб був патріотичний акцент. Саме це для Дніпра дуже необхідно, і дуже добре, що такі заходи відбуваються». 

Містянка Наталя зізналася, що подібних заходів не вистачало: «Нам дуже сподобалось, і діти у захваті. Фестиваль прекрасний, і ми виходимо з нього натхненні та радісні».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook