ГлавнаяОбщество

61-ша сесія Дніпровської міської ради: підсумки засідання

61-ша сесія Дніпровської міської ради: підсумки засідання

23 вересня в Дніпрі відбулася 61-ша сесія міської ради. За підсумками засідання депутати ухвалили низку важливих рішень щодо життєдіяльності міста, передусім це бюджетні питання та питання соціально-економічного розвитку. 

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради

Так, внесено зміни до низки муніципальних програм, затверджено плани розвитку лікувальних установ, які підпорядковуються департаменту охорони здоров’я населення міськради.

«Прийняли до комунальної власності гуртожиток по вул. Любарського, 90. Мешканці зверталися до міськради з цим питанням. Відтепер вони зможуть приватизувати свої кімнати в цьому гуртожитку. Окрім того, затвердили список із понад 270 адміністративних послуг, які надаються у ЦНАПі. А також проголосували технічне питання, а саме: за проханням ЦВК включили смт Авіаторське до Шевченківського району. Фактично воно і так прийняте до території міста, але юридичного закріплення за районом не було», - зазначив секретар міськради Олександр Санжара.

Також затвердили приватизацію понад 40 нежитлових об’єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності, ухвалили понад 300 земельних питань (передача земельних ділянок у власність громадян, в оренду, дозволи на розроблення землеустрою).

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook