ГоловнаCуспільство

Через систематичні борги за спожиту електроенергію буде знеструмлено Марганецький водоканал

Через систематичні борги за спожиту електроенергію буде знеструмлено Марганецький водоканал

Оператор системи розподілу змушений повідомити про плановане обмеження електропостачання КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міськради. Причина – систематичні порушення графіка погашення заборгованості за спожиту електроенергію та послуги розподілу, що ставить під загрозу можливість оператора системи розподілу надавати надійне та безперебійне електропостачання клієнтам. Відключення буде проведено 24 вересня в повній відповідності до Закону «Про ринок електричної енергії». Про це повідомили в пресс-службіДТЕК Дніпровські електромережі.

На 23 вересня 2020 року загальна сума заборгованості КП «ВУВКГ» ММР становить 27 млн грн. Керівництво підприємства останні 6 місяців порушує графік погашення заборгованості та розрахунки за поточний розподіл електроенергії. Недоплата за цей період склала 5,3 млн грн.

Оператор системи розподілу інформує, що змушений обмежити електропостачання КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міськради, згідно з вимогами Закону «Про ринок електричної енергії», Кодексу Систем Розподілу та Правил роздрібного ринку електроенергії. Запланована дата обмеження електропостачання – 24 вересня.

Заборгованість водоканалу та зупинка подачі електроенергії на обладнання боржника призведе до відсутності води у жителів міста Марганець, селища Томаківка та частини Томаківського району. Відповідальність за наслідки відключення електроенергії повністю лягає на керівництво комунального підприємства «ВУВКГ» Марганецької міськради.

Обов'язок оператора системи розподілу – здійснювати розподіл електричної енергії, а обов'язок клієнтів – своєчасно оплатити ці послуги. Це передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електроенергії. Борги водопостачальних підприємств загрожують можливості ОСР надавати послугу розподілу електричної енергії клієнту з дотриманням показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами, і ставлять під загрозу надійність водопостачання регіону.

ДТЕК Дніпровські Електромережі стурбований ситуацією, що склалася. Листи про необхідність виконувати взяті підприємством зобов'язання з погашення заборгованості неодноразово направлялися КП «ВУВКГ» ММР, в Марганецьку міську раду, а також в Дніпропетровську ОДА. В останній раз – 02.09.2020.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає керівництво підприємства вирішити проблему заборгованості, а владі міста Марганець та Дніпропетровської області звернути увагу на врегулювання питання погашення боргу, щоб запобігти обмеженню електропостачання та забезпечити стабільну роботу підприємства.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook