ГлавнаяОбщество
Спецтема

На Дніпропетровщині змінилися епідемічні зони поширення COVID-19

На Дніпропетровщині змінилися епідемічні зони поширення COVID-19

Державна та обласна комісії ТЕБ та НС знову переглянули епідемічні зони поширення коронавірусної хвороби. До «помаранчевої» , окрім Дніпра, потрапив Дніпровський район. У «жовтій» зоні Кривий Ріг, Тернівка, Новомосковськ, Павлоград, Синельникове, а також Петриківський, П’ятихатський і Солонянський райони. Решта населених пунктів – у «зеленій». 

Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко

«Продовжуємо протистояти епідемії COVID-19. Адже загроза не минула, захворюваність й надалі збільшується, особливо у Дніпрі, – зазначив Олександр Бондаренко. – На засіданні обласної комісії ТЕБ та НС затвердили пункти, які покликані зупинити поширення хвороби. Зокрема, взяли до уваги рекомендації міністерства освіти і науки України. Серед яких – рекомендувати школам провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня, а вищим навчальним закладам і профтехам піти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада». 

Голова ДніпрОДА Олександр Бондаренко додав, що в області посилюватимуть перевірки дотримання правил карантину. Розглядають можливість залучати до роботи у стаціонарах інтернів та студентів старших курсів вищих медичних навчальних закладів. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook