ГлавнаяОбщество

Керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна увійшла в рейтинг найвпливовіших жінок України

Вже котрий рік поспіль керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна – в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України, який складає журнал «Фокус». Ганна Безлюдна керує Inter Media Group (канали «Інтер», «Інтер +», К1, К2, «Мега», НТН, «Піксель», Enter-фільм, Zoom) і є членом наглядової ради телеканалу «Інтер».

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

«Вона один із стовпів, реформаторів і ідеологів українського телебізнесу, – пише журнал «Фокус».– Багато уваги приділяє суспільно значущим телепрограм, хоча її часто дорікають в прорадянський і ностальгії по «тим» часам. Проте новорічні «Вогники» на «Інтері» та акції з нагоди святкування Дня Перемоги залишаються в числі найбільш масштабних на національному ТБ. У цьому році «Інтер» організував марш пам'яті «Наш полк» в онлайні. «Без маршу пам'яті не буде самого головного об'єднуючого початку, який для людей важливий. Багато людей хочуть вийти на марш, але, з огляду на ситуацію з карантином, такої можливості в цьому році не було. Тому у мене народилась ідея провести марш пам'яті «Наш полк» онлайн. Дистанційно, але ефект присутності буде збережений», – прокоментувала Ганна Безлюдна. Багато хто вказує на авторитарну манеру керівництва Безлюдної, але відзначають її принциповість і силу волі. У минулому році вона стала мамою, народила дівчинку. Але навіть в цьому зв'язку, за повідомленнями її найближчого оточення, надовго штурвал телеканалу не залишала».

Рейтинг складається редакційною колегією «Фокуса». Як пояснює видання, в обговоренні претендентів брали участь експерти в галузях політики, економіки, культури і соціальної сфери. Впливовість оцінювалася за п'ятьма критеріями: здатність самостійно приймати ключові для країни і певної сфери рішення, вплив на громадську думку, бізнес-вплив, родинні зв'язки і особиста популярність.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook