ГлавнаяОбщество

2759 медиків Дніпропетровщини отримали надбавки від держави за боротьбу з COVID-19 у вересні

2759 медиків Дніпропетровщини отримали надбавки від держави за боротьбу з COVID-19 у вересні

Медики Дніпропетровщини отримали виплати від держави за боротьбу з коронавірусом у вересні. На надбавки для 2759 працівників спрямували 42,6 млн грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

«Медики Дніпропетровщини – на передовій боротьби з коронавірусом. Вони працюють, не шкодуючи сил – консультують, лікують, підтримують у найважчі хвилини. Саме їх професіоналізм і витривалість – наша надійна опора в період пандемії та стрімко зростаючої кількості хворих, – наголосив Олександр Бондаренко. – Медпрацівників регіону заохочуємо обласним та державним коштом. Зокрема, за програмою медичних гарантій через НСЗУ виплати за роботу у вересні отримали 2759 людей». 

Заохочення – для 1155 працівників обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, 213 – мобільних бригад, 1391 – госпітальних баз Дніпра, Кривого Рогу, Першотравенська, Павлограда, Нікополя, Новомосковська. 

Максимально можлива доплата – 300% до посадового окладу. Скільки саме отримає кожен з працівників – вирішує керівник медзакладу. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook